main-banner

Ortak bulut platformları için günlük yönetim ve izleme aracı

cloud-img

Cloud Security Plus ile ortak bulutunuz güvenli ellerde

Bulut, işletmelerin faaliyetleri için yeni yollar açmıştır. Bulut platformun kolay konuşlandırılması, uyarlanabilir ölçeklendirilebilirliği ve ekonomik maaliyetleri pek çok kuruluşun bu platformu benimsemesini sağlamıştır. Bununla birlikte uyumluluk ihtiyaçlarını karşılama ve veri kaybı ve yetkisiz erişimle ilgili artan güvenlik endişeleri, platformun tam potansiyelini ortaya çıkarmasını engeller.

Cloud Security Plus bu güvenlik endişeleriyle savaşır ve bulutunuzu korur. AWS ve Azure bulut altyapılarınız için tam görünürlük sağlar. Kapsamlı raporlar, kolay arama mekanizması ve özelleştirilebilir uyarı profilleri bulut ortamlarınızda olup bitenleri takip etmenize, analiz etmenize ve tepki vermenize imkân verir. Böylece işletmenizin güvenli ve korunan bir bulutta sorunsuz çalışmasını kolaylaştırır.

icon-aws-cloud

Amazon Web Services’ı (AWS) Güvenceye Alma

AWS ortamında gerçekleşen faaliyetlere dair içgörüler sağlamak için günlük verilerini toplar, izler ve analiz eder.

icon-aws-cloud

Microsoft Azure’yi Güvence Altına Alma

Oluşturulan raporlardaki bilgilerden Azure ortamındaki kullanıcı faaliyetlerini ve değişikliklerini takip edin.

icon-aws-cloud

Salesforce Kullanıcı Faaliyetlerini İzleyin

Sıra dışı oturum açma işlemleri, yetkisiz veri dağıtımı ve potansiyel olaylar dâhil Salesforce kullanıcı faaliyetleri ile ilgili eyleme dökülebilir içgörüler edinin.

Neden Cloud Security Plus?

icon-manage

Ortak bulutları merkezden yönetin.

Amazon Web Services (AWS) ve Microsoft Azure dâhil önde gelen ortak bulut platformlarını destekler.

icon-manage

Günlük verilerinde kolaylıkla arama yapın

Aradıklarınızı akıllı günlük arama motoruyla ve sunulan gelişmiş arama seçenekleriyle bulun.

icon-manage

Sizi gelişmelerden haberdar eden uyarılar

Sıradışı faaliyetler, web saldırıları, normal dışı eğilimler ve diğer güvenlik tehditleri meydana geldiğinde e-posta yoluyla bildirim alın.

icon-manage

AWS bulut ortamı için ayrıntılı raporlar

Bir dizi önceden belirlenmiş rapor, Amazon EC2, Web Application Firewalls (WAF), Relational Database Service (RDS), Lambda, Security Token Service (STS), Elastic Block Store (EBS), Virtual Private Cloud (VPC), Elastic Load Balancer (ELB) ve Simple Storage Service (S3) uygulamalarında meydana gelen vakalarla ilgili ayrıntılı bilgi sağlar.

icon-manage

Günlük verilerinde kolaylıkla arama yapın

Microsoft Azure bulutunda görülen her faaliyeti takip edin.

Raporlar, kullanıcı faaliyetleri ve ağ güvenlik gruplarına, sanal ağlara, DNS bölgelerine, sanal makinelere, veritabanlarına ve depolama hesaplarına yönelik değişiklikler hakkında içgörüler sağlar.

icon-manage

Salesforce ortamınızı proaktif olarak izleyin.

Anlık uyarılar, potansiyel olayları ve sıra dışı erişimi izlemeye yardımcı olurken ön tanımlı raporlar kimin, neyi, ne zaman ve nereden yaptığını izlemeye imkân vererek kullanıcı faaliyetlerinin hızla incelenmesine yardımcı olur.