Masaüstü Yönetimi

Windows, Mac ve Linux Yönetimi

  Yama Yönetimi

İşletim sistemine ilişkin yama konuşlandırmasını ve üçüncü parti uygulamalarını otomatikleştirin; Windows ve Mac sistemlerini tehditlere karşı koruyun.

 Yazılım Konuşlandırma

Yazılımı paket oluşturmaya yönelik entegre şablonlar kullanarak kurmak ve kaldırmak için yazılım dağıtımını basitleştirin.

 Uzaktan Kontrol

Çoklu kullanıcı işbirliği, dosya aktarma, video kaydetme ve diğer birçok özellikten faydalanarak uzak masaüstlerindeki sorunları giderin.

  Varlık Yönetimi

IT Varlıklarınızı, Yazılım Ölçümünü, Yazılım Lisans Yönetimini, Yasaklanmış Yazılımları ve daha fazlasını yönetin.

  Windows Konfigürasyonları

Güç Yönetimi, USB Aygıt Yönetimi, Güvenlik Politikaları dahil olmak üzere 25'i aşkın ön tanımlı konfigürasyon.

  Servis Paketi Kurulumu

Güncelliği sürdürmek için işletim sisteminin ve uygulamaların eksik olan servis paketlerini tarayıp tespit edin ve otomatik olarak konuşlandırın.

  Active Directory Raporları

100'ü aşkın hazır rapor Active Directory Altyapısı hakkında hızlı ve eksiksiz bir kavrayış sağlar.

  Kullanıcı Yönetimi

Seçmeli öncelikle rol tanımlaması yapın ve etkili bir yönetim için kullanıcıları bu rollere atayın.

 İşletim Sistemi Konuşlandırması

Hem çevrimdışı hem de çevrimiçi modda imaj konuşlandırma ihtiyaçlarını destekleyen en kapsamlı disk imajı alma ve konuşlandırma çözümüdür.

  USB Aygıt Yönetimi

Ağdaki USB Aygıtlarının kullanımını hem kullanıcı hem de bilgisayar seviyesinde kısıtlayın ve kontrol edin.

 Güç Yönetimi

Güç taslakları uygulayarak, aktif olmayan bilgisayarları kapatarak ve sistem çalışma süresi raporu alarak etkili bir güç yönetimi sağlayıp çevreci olun.

  Mobil Uygulama

Kullanımı kolay ve sağlam bir konfigürasyon yönetimi veritabanının, tüm IT varlıklarını ömür döngüleri boyunca takip Masaüstlerinizi ve sunucularınızı hareket halindeyken yönetmeye başlayın. iOS cihazları için mobil uygulamayı indirin.

Taşınabilir Cihaz Yönetimi

iOS, Android ve Windows Yönetimi

  Cihaz Kaydı

Cihazları manüel, toplu olarak kaydedin ya da kullanıcıların kendi iOS ya da Android cihazlarını iki faktörlü doğrulama yoluyla kendilerinin kaydetmelerini sağlayın.

  Uygulama Yönetimi

Hem kendi geliştirdiğiniz hem de satın aldığınız uygulamaları cihazlara dağıtın, kara listeye alınmış uygulamaları silin/devre dışı bırakın, ticari uygulamalar için indirim kodlarını tahsis edin ve daha fazlasını gerçekleştirin.

  Profil Yönetimi

Farklı departmanlar/roller için politikaları ve profilleri oluşturup yapılandırın ve bunları uygun gruplarla ilişkilendirin.

  Varlık Yönetimi

Kurulu olan uygulamaların, uygulanan kısıtlamaların, kurulu olan sertifikaların bilgilerini ve cihazın donanım bilgilerini elde etmek için tarama yapın.

 Güvenlik Yönetimi

Kurumsal verileri dışarıdan gelen tehditlere karşı korumak için şifre, cihaz kilidi gibi katı güvenlik politikalarını yapılandırın.

  Denetim ve Raporlar

Taşınabilir cihazları Rooted Cihazlar, Kara Listedeki Uygulamaları Barındıran Cihazlar gibi paketten çıktığı gibi kullanılan raporlarla denetleyin.

Diğer ManageEngine ürünleriyle entegrasyon

Vulnerability Manager Plus - Tehdit ve güvenlik açığı yönetim yazılımı

ManageEngine Vulnerability Manager Plus, yerleşik onarım kabiliyetlerine sahip bir önceliklendirme odaklı tehdit ve güvenlik açığı yönetim çözümüdür. İşletmenizdeki güvenlik açıklarını değerlendirip önceliklendirmenize, yamaları otomatik olarak ilişkilendirmenize, hatalı güvenlik yapılandırmalarını çözüme kavuşturmanıza, web sunucuları güçlendirmenize, yüksek riskli yazılım kurulumunu kaldırmanıza ve açık portları ve eskimiş yazılımları denetlemenize imkân verir.

Browser Security Plus - Tarayıcı güvenliği ve yönetimi yazılımı

ManageEngine Browser Security Plus, ağlardaki tarayıcıları yönetmenize ve güvence altına almanıza yardımcı olan bir işletme yönetimi ve güvenlik aracıdır. Tarayıcı ayarlarını güçlendirmenizi, tarayıcı uzantılarını ve eklentileri kontrol etmenizi, URL’leri filtrelemenizi sağlar ve ayrıca ağlarınızı tarayıcı tabanlı tehditlere karşı korumak için öngörülen tarayıcı standartlarına uyumu sağlar.

Servicedesk Plus - Yardım Masası yazılımı

ServiceDesk Plus, ManageEngine tarafından sunulan bir web tabanlı Yardım Masası yazılımıdır. Endpoint Central ile ServiceDesk Plus entegrasyonu sayesinde IT servislerinizin değeri artar. Bu entegrasyon tüm masaüstü ve taşınabilir cihaz yönetim faaliyetlerini tek bir konsoldan gerçekleştirebilmenize izin verir.

ServiceDesk Plus On-Demand - Bulut Sistemdeki Yardım Masası Yazılımı

ServiceDesk Plus On-Demand, ManageEngine tarafından sunulan bir bulut tabanlı yardım masası yazılımıdır. Endpoint Central ile ServiceDesk Plus On-Demand entegrasyonu sayesinde düzenli masaüstü ve taşınabilir cihaz yönetimi etkinliklerinizi SaaS tabanlı güvenli bir masaüstü yönetimi altında birleştirebilirsiniz.

OS Deployer - İşletim Sistemi İmaj Alma ve Konuşlandırma yazılımı

OS Deployer, işletim sisteminin ana imajının oluşturulmasına ve bunların masaüstlerine ve sunuculara merkezi bir konumdan konuşlandırılmasına yardımcı olur. Endpoint Central entegrasyonu sayesinde yeni bilgisayarlar hiçbir ilave konfigürasyon gerektirmeden otomatik olarak yönetilen bilgisayarların bir parçası haline gelirler.

Asset Explorer - Envanter Yönetim Yazılımı

Asset Explorer bir varlık yönetim yazılımıdır. Endpoint Central ile entegre edildiğinde organizasyonunuzdaki tüm donanım, yazılım varlıklarına ilişkin doğru envanter bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Analytics Plus - Gelişmiş Analiz yazılımı

ManageEngine Analytics Plus, BT verilerinizi kolaylıkla analiz etmenize ve bilgiye dayalı kararlar alabilmeniz için içgörülü raporlar ve gösterge panelleri oluşturmanıza yardımcı olan bir tesis içi raporlama ve iş zekasıdır.

Diğer ürünlerle entegrasyon

Jira – Yardım Masası yazılımı

Yardım masası pazarında büyük bir oyuncu olan Jira, gelişmiş sorun izleme, hata izleme ve proje yönetimi kabiliyetleriyle tanınır. Endpoint Central’ı Jira ile entegre ederek tüm uç noktanızla ilgili sorunları zahmetsizce çözün.

Zendesk - Yardım Masası yazılımı

Zendesk, müşteri destek çağrılarını takip etmeye, önceliklendirmeye ve çözmeye yönelik güzel ve basit bir sistemdir. Endpoint Central-Zendesk entegrasyonu, uç noktaları etkin bir şekilde yöneterek zaman tasarrufu sağlamanıza ve verimliliği artırmanıza yardımcı olarak müşteri bağlılığını artıracaktır.

ServiceNow - Yardım Masası yazılımı

ServiceNow, modern BT hizmet yönetiminde yardımcı olan lider bir web tabanlı yardım masası çözümüdür. İyileştirilmiş olay yönetimi için Endpoint Central'ı ServiceNow ile entegre edin. Bu entegrasyon, Endpoint Central’ın hizmet görevlerini doğrudan ServiceNow Konsolundan gerçekleştirmenize yardımcı olur.

Spiceworks - Yardım Masası yazılımı

Spiceworks, hem Tesiste hem de Bulutta bulunabilen bir yardım masası yazılımıdır. Endpoint Central’ın Spiceworks ile entegrasyonu, masaüstü yönetim faaliyetlerinizi bir kez oturum açarak Spiceworks konsolu üzerinden gerçekleştirmenizi sağlar.

Daha fazla bilgi edin