• banner1
  Tüm Günlük Yönetimi ve
  Active Directory Denetim ihtiyaçlarına
  hepsi-bir-arada çözüm.
 • banner2
  EventLog Analyzer ile günlük yönetimi işlemini otomatikleştirin.
  Ağ genelindeki kaynaklardan günlük verilerini merkezi olarak toplayın, gözlemleyin, ilişkilendirin ve arşivleyin.
 • banner3
  ADAudit Plus ile Active Directory değişikliklerini gerçek zamanlı olarak gözlemleyin.
  Kritik Active Directory değişikliklerini ve ayrıcalıklı kullanıcı etkinliklerini gerçek zamanlı olarak gözlemleyin.

Log360’a Genel Bakış

Log360, tüm günlük yönetim ve ağ güvenliği sorunlarınız için tek durak çözümdür. Bu sıkı entegre çözüm, ADAudit Plus, EventLog Analyzer, O365 Manager Plus, Exchange Reporter Plus ve Cloud Security Plus’ın kabiliyetlerini bir araya getirir. Bunun gibi bir çok yönlü kombinasyonla ağınız üzerinde eksiksiz kontrol sağlayabilirsiniz; Active Directory değişikliklerini, ağ aygıtı günlüklerini, Microsoft Exchange Sunucularını, Microsoft Exchange Online, Azure Active Directory ve herkese açık bulut altyapınızı tek bir konsoldan denetleyebileceksiniz.

Log360 ile neler yapabilirsiniz?

 • Kritik Active Directory değişikliklerini gerçek zamanlı olarak izleyin ve denetleyin.
 • Hazır raporlarla PCI DSS, FISMA, HIPAA, SOX, GLBA, GPG 13 ve GDPR gibi düzenleyici yetkilerin sıkı gerekliliklerini karşılayın.
 • Azure Active Directory ve Exchange Online´da kritik olaylarla ilgili kapsamlı bilgileri denetim raporları halinde alın.
 • Windows ve Linux/Unix makinelerinden; IIS ve Apache web sunucularından; SQL ve Oracle veritabanlarından ve yönlendiriciler, anahtarlar, güvenlik duvarları, yetkisiz giriş tespit sistemleri ve yetkisiz girişi önleme sistemlerinden alınan günlüklerle ilgili hazır raporları kullanın.
 • AWS ve Azure bulut altyapılarınızla ilgili görünürlük edinin.
 • Ağınızda global kara listeye alınmış IP adresleriyle ve STIX / TAXII tabanlı yayınlardan tanınan URL'lerle karşılaştığınızda gerçek zamanlı uyarılar oluşturun.
 • Kuruluşunuzdaki önemli verilerin güvenliğini artırın ve bütünlüğünü sağlayın.
 • Microsoft Exchange Sunucularınızı etkili şekilde izleyin, raporlayın ve denetleyin.

Active Directory değişikliklerini gerçek zamanlı olarak denetleyin.

 

Active Directory değişikliklerini gerçek zamanlı olarak denetleyin.

Active Directory altyapınızdaki kritik değişiklikler için gerçek zamanlı uyarılar alın. Bu uyarılarla ve kullanıma hazır raporlarla Log360, kusursuz Active Directory denetim ve değişiklik izleme sağlar. AD nesneleriyle ilgili ayrıntılı bilgi alın, şüphe uyandıran kullanıcı davranışlarını takip edin, gruplardaki ve OU’lardaki kritik değişiklikleri izleyin ve daha fazlasını yapın.

 

Ağınızı güvende tutun.

Log360 ağınızdaki aygıtlardan günlük verileri gerçek zamanlı olarak toplar ve analiz eder. Raporlama konsolu, bağıntı motoru, gerçek zamanlı olay yanıt sistemi ve arama motoru ağ güvenliğinizle ilgili en küçük ayrıntıları bile sağlamak üzere birlikte çalışır.

 

Exchange Online ve Azure Active Directory’i tek bir konsoldan yönetin.

Log360, Exchange Online ve Azure Active Directory’deki kritik faaliyetleri izleyebilir, raporlayabilir ve denetleyebilir. Exchange Online ve Azure Active Directory kurulumunuzun zahmetsiz yönetimi için ayrıntılı bilgiler, kuruluşunuzun ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir uyarılar ve e-posta bildirimleri sunan çok sayıda önceden tanımlanmış rapordan yararlanın.

 

Microsoft Exchange Sunucularını kolaylıkla denetleyin.

Log360, bu sunucuların tüm yönleriyle ilgili ayrıntılı, kapsamlı ve uygulanabilir raporlar sağlayan bir sezgisel arayüzle Microsoft Exchange Sunucularınızda olup biten önemli faaliyetlerden haberdar olmanıza yardımcı olur.

 

Bulutunuzu umut ışığıyla güvenceye alın.

İşletmelerin bulut ortamına kaydırılması, güvenlik bilgileri ve etkinlik yönetimi (SIEM) araçlarının özel bulut izleme özellikleriyle konuşlandırılmasını zorunlu kılmıştır. Kapsamlı raporları, kolay arama mekanizması ve özelleştirilebilir uyarı profilleriyle Log360'ın bulut izleme bileşeni, kuruluşunuzun güvenli ve korunan bir bulut ortamında sorunsuz şekilde çalışmasını sağlar.

 

Active Directory nesnelerini yakından izleyin.

Log360, AD ortamınızı izleyebilir ve AD nesneleriyle ilgili kapsamlı raporlar sağlayabilir, kullanıcılar, bilgisayarlar, güvenlik grupları, GPO’lar, Ou’lar, dosyalar, klasörler ve daha fazlası hakkında çok önemli güvenlik bilgilerini vurgular. Bu raporları kullanarak ağınızdaki, aksi halde kötüye kullanılabilecek boşlukları doldurun.