Tesis ortamı ve Office365 SharePoint Sunucuları
 • Tesis ortamı ve Office365 SharePoint Sunucuları
  Yönetin, Denetletin, Güvenceye Alın.
  Tesislerde ve Office 365 SharePoint Sunucularında
  • SharePoint İzin ve Grup yönetimi
  • Güvenlik ve İzin denetimi
  • Office 365 SharePoint raporlama
  • Kullanım Analizleri
  İndirin 

SharePoint Yönetim ve Denetim Çözümü

SharePoint platformu hem online olarak hem de tesis ortamında iş verilerinin kolaylıkla barındırılmasını ve müşterek kullanımını sağlamaktadır. SharePoint'in sağladığı esneklik ve kullanım kolaylığı şirketlerin sahip oldukları iş verilerini barındırmak için SharePoint'i hızlı bir şekilde benimsemelerine neden olmuştur. Ancak içeriğin yüksek seviyedeki işbirliği ve dinamik yapısı SharePoint yöneticilerine SharePoint sunucularının yönetimi ve denetimi konusunda bazı zorluklar yaratmaktadır. Her SharePoint yöneticisinin kaçınılmaz ihtiyacı çoklu SharePoint konuşlandırmalarını merkezi bir konsoldan gözlemlemeye, analiz etmeye ve denetlemeye izin veren kapsamlı bir araçtır.

ManageEngine SharePoint Manager Plus, tüm bunları ve daha fazlasını yapabilen bir araçtır. Hem tesis ortamında hem de Office 365 SharePoint ortamlarında yönetim, denetim ve raporlama yapmaya yardımcı olur. Ayrıca bilinçli, doğru zamanda ve doğru karar alma ve yönetme sürecini desteklemek üzere SharePoint altyapınızdaki tüm etkinlikleri gözlemlemenize, takip ve analiz etmenize izin verir.


SharePoint Manager Plus Neler Yapabilir?

SharePoint Security and Auditing

Bileşen seviyesinde değişikliklerin, yani belge kitaplıklarına yapılan değişiklikler, listeler ve liste öğeleri ve izin ve grup değişiklikleri gibi güvenlik seviyesi değişikliklerinin denetimi.

Gerçek zamanlı uyarı sistemi, güvenlik tehditleri ortaya çıktığında ayrıntılı bilgi sağlar.

Zahmetsiz SharePoint Yönetimi

Hibrit ortamlar için kritik yönetim görevlerini gerçekleştirmek (izinleri vermek ve iptal etmek, gruplar oluşturmak veya silmek vb.) için tek bir konsol sağlar.

Çözüm, SharePoint sunucusunun depolama alanını, sunucuda barındırılan içeriği yönetmenize, sunucularda gerçekleşen kritik izin değişikliklerini izlemenize ve çok daha fazlasına yardımcı olur.

SharePoint Kullanım Analizi

Eğilim ve sıralama raporları, trafik ve aramalarla ilgili ayrıntılı bilgi içeren kullanıcı davranışı hakkında bilgiler sunar.

En çok hit alan siteleri, sayfa görünümlerine göre en popüler sayfaları, benzersiz ziyaretçileri ve daha fazlasını bilmenizi sağlar.

SharePoint Raporlama

Raporlar, istatistikler, güvenlik, faaliyet, kullanım analizi ve Office 365'i kapsayan bölümlere ayrılmıştır.

Bu raporlar odaklanmış, okunması kolay ve XLS, CSV, PDF ve HTML dahil olmak üzere birden fazla biçime aktarılabilirdir.

Office 365 Yönetimi

Çevrimiçi SharePoint'inizi yönetmek için kullanıma hazır Office 365 raporlarıyla kusursuz işbirliği sağlar.

Office 365 sunucunuzun site koleksiyonları, siteleri, listeleri, belge kitaplıkları, grupları, kullanıcıları ve izinleri hakkında ayrıntılı ve kategorize edilmiş bilgiler edinin.

Günlük Arşiv Denetimi

Yöneticilerin adli analiz için denetim günlüğü veri arşivini ana hatlarıyla belirleyen uyumluluk gereksinimlerini karşılamasını sağlar.

Uyarılar ve raporlar oluşturmak için kullanılabilecek esnek bir süre boyunca denetim günlüğü verilerini arşivleyin ve geri yükleyin.

Önemli

 

Hiçbir Sunucu Tarafı Kurulum Gerektirmez

SharePoint Manager Plus, SharePoint sunucu verilerinin analizi ve denetimi için sunucu tarafında hiçbir kurulum gerektirmeyen yardımcısız bir çözümdür.

 

Hem Tesis Ortamını hem de Office365 Ortamını Destekler

Çözüm hem tesis ortamını hem de online SharePoint sunucularını desteklemektedir. SharePoint Manager Plus, SharePoint 2010, 2013, 2016 ve Office 365'i destekler.

 

Kolay SharePoint Denetimi

SharePoint Manager Plus, sunucu güvenliği sağlamanıza yardımcı olmak ve SharePoint denetimini hiç olmadığı kadar kolaylaştırmak üzere güvenlik ve bileşen seviyesindeki değişiklikler hakkında paketten çıktığı gibi kullanılabilen ayrıntılı raporlar sunmaktadır.

 

Altyapı Görüntülemesi

SharePoint Manager Plus basit ama ayrıntılı 'Explorer' seçeneği ile sunucularınızın (hem online hem de tesis ortamındaki sunucular) hiyerarşik mimarisini görüntülemenizi sağlar.

Sürümlerin Karşılaştırması

Deneme Sürümü

30 gün süreyle ücretsiz.

 • Profesyonel Sürümün tüm özellikleri deneme süresi (30 gün) boyunca kullanılabilir.
 • 3 sunucu grubunu ya da Office365 konfigürasyonunu - Sınırsız sayıda site koleksiyonunu yönetebilir, denetleyebilir ve gözlemleyebilirsiniz.
 • Deneme süresi dolduktan sonra yalnızca toplanmış olan verileri görüntüleyebilir ve bundan raporlar oluşturabilirsiniz.
 • SharePoint sunucularından veri toplamaya, gözlemlemeye ve yönetmeye devam etmek için Standart ya da Profesyonel Sürüme geçmeniz gerekmektedir.
Standart Sürüm

945$´dan başlayan fiyatlarla

 • Tesis ortamındaki sunucular ve Office 365 sunucuları hakkında yönetim, gözetim ve denetime yardımcı olan 50'yi aşkın önceden hazırlanmış rapor.
 • Tesis ortamındaki sunucular ve Office365 SharePoint sunucuları hakkında 70'i aşkın denetim raporu.
 • Özel raporlar zamanlayın ve oluşturun.
 • 'Explorer' seçeneği ile hibrit SharePoint mimarisi hakkında derinlemesine görüntüleme elde edin.
 • Anlık e-posta bildirimleri alın.
 • Günlük verilerini kendi belirlediğiniz bir zaman dilimi için arşivleyin.
Profesyonel Sürüm

1195$´dan başlayan fiyatlarla

 • Standart Sürümün tüm özelliklerini içerir.
 • SharePoint izinlerini, gruplarını ve kullanıcılarını yönetme yeteneği sağlar.
 • Denetim amaçlarına yönelik olarak operasyonel günlükleri görüntüleyin.
 • Site koleksiyonunu ve yönetici hesaplarını kolaylıkla yönetin.